Stručno savjetovanje ovlaštenih revizora i računovođa 2016.

Događaj će početi: 28. studeni 2016. 09:00
I završit će: 29. studeni 2016. 14:00
Adresa: Zagrebačka avenija 100a

Ovogodišnje Stručno savjetovanje ovlaštenih revizoraračunovođa koje organizira Hrvatska revizorska komora u suradnji s Hrvatskom zajednicom računovođa i financijskih djelatnika održava se 28. i 29. studenoga 2016., u Zagrebu, u Hotelu Antunović.

Program dvodnevnog stručnog savjetovanja dostupan je ovdje.

Svoju prijavu možete poslati on-line ili na kontakt mail adresu Komore: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript .

Kotizacija za sudjelovanje na stručnom savjetovanju iznosi 700,00 kn.

Za rezervaciju smještaja u Hotelu Antunović u vrijeme održavanja stručnog savjetovanja slijede upute.