Stručno savjetovanje ovlaštenih revizora i računovođa 2018.

Događaj će početi: 26. studeni 2018. 09:30
I završit će: 27. studeni 2018. 14:00
Adresa: Zagrebačka avenija 100a

Stručno savjetovanje ovlaštenih revizora i računovođa održava se 26. i 27. studenoga 2018., u Zagrebu, u hotelu Antunović.

Prijedlog programa dvodnevnog stručnog savjetovanja, na koji je zatražena prethodna suglasnost Ministarstva financija, dostupan je ovdje.

Kotizacija za sudjelovanje dvodnevnom stručnom savjetovanju iznosi 700,00 kn po osobi, a plaća se u korist transakcijskog računa Komore HR2223900011100335853.

Po dobivanju suglasnosti Ministarstva financijam, dati će se obavijest o broju sati stalnog stručnog usavršavanja koji će biti priznat ovlaštenim revizorima za sudjelovanje stručnom savjetovanju.

Ovlašteni revizori koji nisu iz Zagreba i okolice, po svom izboru i na svoj trošak, mogu se odlučiti za smještaj u hotelu Antunović za vrijeme trajanja stručnog savjetovanja.