Stručno savjetovanje ovlaštenih revizora i računovođa 2018.

Događaj će početi: 26. studeni 2018. 09:30
I završit će: 27. studeni 2018. 14:00
Adresa: Zagrebačka avenija 100a

Stručno savjetovanje ovlaštenih revizora i računovođa održava se 26. i 27. studenoga 2018., u Zagrebu, u hotelu Antunović.

Prijedlog programa dvodnevnog stručnog savjetovanja, na koji je zatražena prethodna suglasnost Ministarstva financija, dostupan je ovdje.

Kotizacija za sudjelovanje dvodnevnom stručnom savjetovanju iznosi 700,00 kn po osobi, a plaća se u korist transakcijskog računa Komore HR2223900011100335853.

Po dobivanju suglasnosti Ministarstva financijam, dati će se obavijest o broju sati stalnog stručnog usavršavanja koji će biti priznat ovlaštenim revizorima za sudjelovanje stručnom savjetovanju.

Dana 21. studenoga 2018. Komora je dobila prethodnu suglasnost Ministarstva financija na program Stručnog savjetovanja ovlaštenih revizora, prema kojoj se ovlaštenim revizorima za sudjelovanje 1. danu savjetovanja priznaje 5.30 sati, a za sudjelovanje 2. danu savjetovanja priznaje se 5 sati stalnog stručnog usavršavanja.

Ovlašteni revizori koji nisu iz Zagreba i okolice, po svom izboru i na svoj trošak, mogu se odlučiti za smještaj u hotelu Antunović za vrijeme trajanja stručnog savjetovanja. Uvjeti smještaja u hotelu Antunović dostupni su ovdje.