Rijeka - Radionica 39 - promjena datuma održavanja - 28.1.2019.

Događaj će početi: 28. siječanj 2019. 13:00
I završit će: 28. siječanj 2019. 17:00
Adresa: Rijeka
Grad:

VAŽNO!

Zbog neodgodivih poslovnih obveza angažiranih predavača, novi datum održavanja Radionice 39 je 28. siječnja 2019.

U ovoj radionici, razmatrati će se problematika sastavljanja izvješća neovisnog revizora u slučajevima kada su financijski izvještaji sastavljeni u skladu s okvirom posebne namjene (primjena MRevS-a 800 (izmijenjenog)). Osim toga, razmatrat će se problematika sastavljanja izvješća neovisnog revizora u slučajevima kada bi predmet revidiranja bili pojedini sastavni dijelovi cjelovitih financijskih izvještaja (primjena MRevS-a 805 (izmijenjenog)) odnosno kada bi predmet revidiranja bili sažeti financijski izvještaji (primjena MRevS-a 810 (izmijenjenog)).

Radionicu izvodi: Goran Končar, ACCA (Deloitte d.o.o.).

Iznos kotizacije za jednu radionicu je 300,00 kn po sudioniku, a plaća se u korist IBAN Hrvatske revizorske komore HR2223900011100335853.

Prema prijedlogu Komore, za koji se čeka prethodna suglasnost Ministarstva financija, navedena radionica bodovati će se s 4 sata stalnog stručnog usavršavanja.

Prema dobivenoj suglasnosti Ministarstva financija, za sudjelovanje ovoj radionici, ovlaštenom revizoru priznaje se 5 bodova stalnog stručnog usvaršavanja iz područja revizije (objava 27.3.2019.)