OTKAZANO!Osijek - Seminar 19: Primjena profesionalnog skepticizma u smislu odredbi Zakona o reviziji

Događaj će početi: 11. rujan 2019. 09:30
I završit će: 11. rujan 2019. 15:00
Adresa: Šetalište kardinala Šepera 13
Grad: Osijek

Zagreb, 9. rujna 2019.

Zbog malog interesa ovlaštenih revizora (manje od 10/15 prijava) za ovu seminarsku temu, Komora otkazuje izvedbu seminara koja je prema Programu za 2019. bila predviđena u Osijeku 11.9.2019.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Detalji o sadržaju i strukturi seminara sadržani su u Godišnjem planu i programu stalnog stručnog usavršavanja ovlaštenih revizora u organizaciji Hrvatske revizorske komore za 2019. godinu, na koji je Ministarstvo financija dalo prethodnu suglasnost.

Predavač: Željko Faber, ovlašteni revizor

Za sudjelovanje ovom jednodnevnom seminaru ovlaštenim revizorima se priznaje 5 bodova stalnog stručnog usavršavanja iz područja revizije, za temu koja je Ministarstvo financija uvrstilo na Popis područja s oznakom "A".

Iznos kotizacije za seminar je 500,00 kn po sudioniku, a plaća se u korist IBAN Hrvatske revizorske komore HR2223900011100335853.

Prijave sudjelovanja zaprimaju se na mail:     Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript ili web prijavom na "Prijavi se".

Prijavljeni za seminar