NOVI DATUM! Zagreb - Seminar 10: Zakon o reviziji, Uredba 537/14; Zajednički rev.angažmani kod SJI

Događaj će početi: 11. srpanj 2019. 07:30
I završit će: 11. srpanj 2019. 14:30
Adresa: Radnička cesta 50

Na ovom seminaru biti će obrađene sljedeće teme:

1. Zakon o reviziji s pripadnim pravilnicima, Uredba (EU) br. 537/14 - aktualnosti i promjene
  2. Zajednički revizijski angažmani kod subjekata od javnog interesa

Predavač:

Detalji o sadržaju i strukturi seminara sadržani su u Godišnjem planu i programu stalnog stručnog usavršavanja ovlaštenih revizora u organizaciji Hrvatske revizorske komore za 2019. godinu, na koji je Ministarstvo financija dalo prethodnu suglasnost.

Za sudjelovanje ovom jednodnevnom seminaru ovlaštenim revizorima se priznaje 5 bodova stalnog stručnog usavršavanja iz područja revizije, za teme koje je Ministarstvo financija uvrstilo na Popis područja s oznakom "A".

Iznos kotizacije za seminar je 500,00 kn po sudioniku, a plaća se u korist IBAN Hrvatske revizorske komore HR2223900011100335853.

Prijave sudjelovanja zaprimaju se na mail:    Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript ili web prijavom na "Prijavi se".

Prijavljeni za seminar