Rijeka - Radionica 39

I završit će: 24. siječanj 2019. 18:00
Adresa: Trg Riječke rezolucije 4
Grad: Rijeka

U ovoj radionici, u trajanju od 4 sata, razmatrati će se problematika sastavljanja izvješća neovisnog revizora u slučajevima kada su financijski izvještaji sastavljeni u skladu s okvirom posebne namjene (primjena MRevS-a 800 (izmijenjenog)). Osim toga, razmatrat će se problematika sastavljanja izvješća neovisnog revizora u slučajevima kada bi predmet revidiranja bili pojedini sastavni dijelovi cjelovitih financijskih izvještaja (primjena MRevS-a 805 (izmijenjenog)) odnosno kada bi predmet revidiranja bili sažeti financijski izvještaji (primjena MRevS-a 810 (izmijenjenog)).

Izvođač radionice: mr.sc. Damir Krajačić, ovlašteni revizor.

Iznos kotizacije za jednu radionicu je 300,00 kn po sudioniku, a plaća se u korist IBAN Hrvatske revizorske komore HR2223900011100335853.

Prema prijedlogu Komore, za koji se čeka prethodna suglasnost Ministarstva financija, navedena radionica bodovati će se s 4 sata stalnog stručnog usavršavanja.