OTKAZANO! Rijeka - Seminar 15: Revizija informacijskih sustava subjekata nadzora HANFA-e

Događaj će početi: 12. rujan 2019. 07:30
I završit će: 12. rujan 2019. 13:00
Adresa: Trg Riječke rezolucije 4
Grad: Rijeka

Zagreb, 9. rujna 2019.

Zbog malog interesa ovlaštenih revizora (manje od 10/15 prijava) za ovu seminarsku temu, Komora otkazuje izvedbu seminara koja je prema Programu za 2019. bila predviđena u Rijeci 12.9.2019.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na ovom seminaru biti će obrađena sljedeća tema:

1. Provedba revizije informacijskog sustava subjekata nadzora HANFA-e od strane revizorskog društva

Predavač: prof.dr.sc. Mario Spremić

Detalji o sadržaju i strukturi seminara sadržani su u Godišnjem planu i programu stalnog stručnog usavršavanja ovlaštenih revizora u organizaciji Hrvatske revizorske komore za 2019. godinu, na koji je Ministarstvo financija dalo prethodnu suglasnost.

Za sudjelovanje ovom jednodnevnom seminaru ovlaštenim revizorima se priznaje 5 bodova stalnog stručnog usavršavanja iz područja revizije, za temu koju je Ministarstvo financija uvrstilo na Popis područja s oznakom "A".

Iznos kotizacije za seminar je 500,00 kn po sudioniku, a plaća se u korist IBAN Hrvatske revizorske komore HR2223900011100335853.

Prijave sudjelovanja zaprimaju se na mail:    Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript ili web prijavom na "Prijavi se".

Prijavljeni za seminar