NOVI DATUM! Zagreb - Seminar 19: Primjena profesionalnog skepticizma u smislu odredbi Zakona o reviz

Događaj će početi: 12. rujan 2019. 07:30
I završit će: 12. rujan 2019. 13:00
Adresa: Radnička cesta 50

Detalji o sadržaju i strukturi seminara sadržani su u Godišnjem planu i programu stalnog stručnog usavršavanja ovlaštenih revizora u organizaciji Hrvatske revizorske komore za 2019. godinu, na koji je Ministarstvo financija dalo prethodnu suglasnost.

Predavač: Željko Faber, ovlašteni revizor

Za sudjelovanje ovom jednodnevnom seminaru ovlaštenim revizorima se priznaje 5 bodova stalnog stručnog usavršavanja iz područja revizije, za temu koja je Ministarstvo financija uvrstilo na Popis područja s oznakom "A".

Prijavljeni za seminar