Webinar: Seminar 69

Događaj će početi: 24. studeni 2021. 09:30
I završit će: 24. studeni 2021. 15:00

Seminar 69: Postupci pri stjecanju razumijevanja informacijskog sustava relevantnog za financijsko izvještavanje kao jedne od komponenti internih kontrola u kontekstu MRevS-a 315 - Prepoznavanje i procjenjivanje rizika značajnih pogrešnih prikazivanja tijekom stjecanja razumijevanja subjekta i njegovog okruženja

Cilj i sadržaj seminarske teme: detaljnije u Godišnjem planu i programu stalnog stručnog usavršavanja ovlaštenih revizora u organizaciji Komore za 2021.

Predavači: Tihana Bažant, ovlašteni revizor i Goran Končar, ovlašteni revizor

Oblik izvedbe: webinar

Područje: Revizija

Trajanje seminara: 5 sati