Ispitni rok za polaganje stručnog ispita za stjecanje zvanja ovlaštenog revizora

Događaj će početi: 12. prosinac 2017. 09:00
I završit će: 13. prosinac 2017. 15:00
Adresa: Radnička cesta 50

Stručni ispit za stjecanje zvanja ovlaštenog revizora u redovnom, ponovljenom i popravnom roku održava se 12. i 13. prosinca 2017. godine.

Kandidati svoje prijave za pristup ispitu trebaju dostaviti do 1. prosinca 2017., na mail  Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript .

Kandidati koji su prijavili izlazak na ispit, obvezni su platiti pripadni iznos naknade za polaganje ispita najkasnije 11. prosinca 2017. godine

Detaljnije pronađite na http://www.revizorska-komora.hr/index.php/edukacija-ispiti-savjetovanje.html.