Ispitni rok za polaganje revizorskog ispita

Događaj će početi: 05. prosinac 2018. 08:00
I završit će: 06. prosinac 2018. 14:00
Adresa: Radnička cesta 50

Revizorski ispit u ponovljenom i popravnom roku održava se 5. i 6. prosinca 2018. godine.

Kandidati svoje prijave za pristup ispitu trebaju dostaviti najkasnije 1. prosinca 2018., na mail   Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript .

Kandidati koji su prijavili izlazak na revizorski ispit, obvezni su platiti pripadni iznos naknade za polaganje ispita najkasnije 4. prosinca 2018. godine.

Detaljnije pronađite na http://www.revizorska-komora.hr/index.php/edukacija-ispiti-savjetovanje.html.