Savjetovanje s javnošću

Događaj će početi: 20. svibanj 2016. 22:00
I završit će: 21. svibanj 2016. 21:59

Sukladno odredbi članka 11. Zakona o pravu na pristup informacijama (Narodne novine, broj 25/13 i 85/15) Hrvatska revizorska komora pokreće savjetovanje s javnošću o prijedlogu Pravilnika o priznavanju inozemne stručne kvalifikacije za obavljanje poslova revizije, u trajanju od 21. travnja 2016. do 21. svibnja 2016. godine

Obveza donošenja predmetnog Pravilnika proizlazi iz odredbi članka 7. Zakona o reviziji (Narodne novine, broj 146/05, 139/08 i 144/12) te obveze primjene odredbi Zakona o reguliranim profesijama i priznavanju inozemnih stručnih kvalifikacija (Narodne novine, broj 84/15). Tijekom izrade prijedloga Pravilnika, Komora je provela konzultacije s nadležnim ministarstvima (Ministarstvo gospodarstva, Ministarstvo rada i mirovinskog sustava, Ministarsvo financija).

Savjetovanje s javnošću otvoreno je do 21. svibnja 2016., do kada je moguće dostaviti pisane prijedloge i mišljenja na kontakt adrese Komore:  Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript ili Radnička cesta 52/V Zagreb.

Pravilnik o priznavanju inozemne stručne kvalifikacije za obavljanje poslova revizije  - prijedlog