Nacrt Prijedloga zakona o izmjenama i dopunama Zakona o računovodstvu

Događaj će početi: 24. svibanj 2016. 15:30
I završit će: 24. svibanj 2016. 21:59

Poštovani članovi Hrvatske revizorske komore,

na poziv Ministarstva financija, Sektora za financijski sustav, Hrvatska revizorska komora izradila je prijedlog mišljenja i prijedloga na Nacrt Prijedloga zakona o izmjenama i dopunama Zakona o računovodstvu, s Konačnim prijedlogom zakona.

Rok za očitovanje Komore na navedeni dokument je do 31. svibnja 2016. godine.

Komora je izradila prijedlog mišljenja i prijedloga na Nacrt Prijedloga zakona o izmjenama i dopunama Zakona o računovodstvu, te Vas poziva da se uključite sa svojim cijenjenim mišljenjima i prijedlozima. S obzirom na ostavljeni vrlo kratki rok, molimo Vaše prijedloge i mišljenja dostavite na kontakt mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript ili na fax: 01/4663362, zaključno s 30. svibnja 2016. godine.

U nastavku se daju:

Prijedlog mišljenja i prijedloga Komore