Konačni prijedlozi Komore na Nacrt Prijedloga zakona o izmjenama i dopunama Zakona o računovodstvu

Organizira: Hrvatska revizorska komora; Ministarstvo financija
Događaj će početi: 31. svibanj 2016. 15:20
I završit će: 31. svibanj 2016. 21:59

Poštovani članovi Komore,

zahvaljujemo se na Vašem odazivu i Vašim cijenjenim mišljenjima i prijedlozima za izmjene i dopune Zakona o računovodstvu koja je Upravno vijeće raspravilo na sjednici održanoj 30. svibnja 2016. i definiralo konačne prijedloge Komore na Nacrt prijedloga zakona o izmjenama i dopunama Zakona o računovodstvu.

Prema pozivu Ministarstva financija, Komora je konačne prijedloge dostavila u ostavljenom roku do 31. svibnja 2016., u sadržaju koji je dostupan ovdje.