Mišljenje i prijedlozi Komore na novi Nacrt prijedloga Zakona o reviziji

Događaj će početi: 30. lipanj 2017. 00:01
I završit će: 30. lipanj 2017. 23:59

Zahvaljujemo svim članovima, ovlaštenim revizorima, koji su u zadnom kratkom roku, na što Komora nije mogla utjecati, izdvojili vremena i dali svoje mišljenje i prijedloge na Nacrt prijeldoga Zakona o reviziji (od 20.6.2017.) ili su pak izrazili podršku i uvjerenje da će Komora pronaći način kako zaštiti interes svojih članova.

Upravno vijeće je, na sjednicama koje su održane 27. i 28. lipnja 2017., raspravljalo o novim prijedlozima Ministarstva financija te je vodeći računa o zaključcima jesenske izvanredne Skupštine Komore, na temu izmjene važećeg Zakona o reviziji, izradilo prijedloge u cilju daljnjeg unaprijeđivanja revizorske profesije i djelatnosti u okolnostima izmijenjene europske regulative za ista područja.

Na Vašu pažnju dajemo dokument Hrvatske revizorske komore koji je 30. lipnja 2017. dostavljen Ministarstvu financija.

Mišljenje i prijedlozi Hrvatske revizorske komore na Nacrt prijedloga Zakona o reviziji od 20. lipnja 2017.

Popratni dopis Komore