Mišljenje i prijedlozi Komore na Nacrt prijedloga Zakona o reviziji

Događaj će početi: 19. rujan 2016. 00:01
I završit će: 19. rujan 2016. 23:59

Aktivnosti Komore u svezi Nacrta prijedloga Zakona o reviziji (od 4. 8.2016.), zaključno s održanom izvanrednom Skupštinom Komore na temu očitovanja revizorske profesije o prijedlogu Ministarstva financija, rezultirale su podrškom i konstruktivnim prijedlozima članova za izradu očitovanja Komore na dokument Nacrt prijedloga Zakona o reviziji sa sveobuhvatnim protuprijedlogom Komore za sustavno uređenje revizorske profesije i revizijske djelatnosti u Republici Hrvatskoj.

U ostavljenom roku do 15. rujna 2016. Komora se uključila u otvorenu javnu raspravu te je Ministarstvu financija istog datuma predala sljedeće dokumente:

Popratni dopis Ministarstvu financija

Očitovanje Komore 29816_skraćeno