Javno savjetovanje o pravilnicima iz Zakona o reviziji - rezultati

Događaj će početi: 21. rujan 2018. 18:00
I završit će: 21. rujan 2018. 20:00

Na pažnju ovlaštenih revizora daju se prijedlozi Hrvatske revizorske komore na Nacrte pravilnika iz Zakona o reviziji, za koje je Ministarstvo financija pokrenulo javno savjetovanje s trajanjem do 21. rujna 2018.

S današnjim danom Komora je isti tekst prijedloga za izmjene i dopune predmetnih pravilnika dostavila Ministarstvu financija.

Ovim putem zahvaljujemo svima koji su izdvojili vrijeme i dostavili svoje primjedbe i prijedloge na pravilnike koji su bili predmetom javnog savjetovanja.

Prijedlog izmjena i dopuna Pravilnika o izdavanju odobrenja za rad ovlaštenom revizoru i revizorskom društvu (radna verzija izmijenjenog i dopunjenog Pravilnika)

Prijedlog izmjena i dopuna Pravilnika o stalnom stručnom usavršavanju ovlaštenih revizora (radna verzija izmijenjenog i dopunjenog Pravilnika).