Izrada novog Zakona o reviziji

Događaj će početi: 19. veljača 2013. 11:00
I završit će: 15. ožujak 2013. 16:00

Ministarstvo financija kao predlagač Zakona o reviziji najavilo je aktivnosti u svezi izrade novog Zakona o reviziji.

Hrvatska revizorska komora sukladno svojim nadležnostima i zadaćama sudjeluje u postupku izrade propisa.

Uvažavajući interes članstva Komore, pozivamo sve zainteresirane da se odazovu i dostave prijedloge u svezi izrade novog Zakona o reviziji.

Vaše prijedloge molimo dostavite do 15. ožujka 2013., u pisanom obliku, putem mail-a: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript , na fax: 01/4663-362 ili poštom na adresu Komore: Zagreb, Radnička cesta 52/V.