Osijek - Seminar 21: Atributivno uzorkovanje (MRevS 530); Primjena MRS 12 - Porez na dobit

Događaj će početi: 24. rujan 2019. 07:30
I završit će: 24. rujan 2019. 14:30
Adresa: Šetalište kardinala Šepera 13
Grad: Osijek

Na ovom seminaru biti će obrađene sljedeće teme:

1. Atributivno uzorkovanje u kontekstu MRevS-a 530
  2. Primjena MRS 12 – Porez na dobit

Predavač: Dubravka Kopun ml., ovlašteni revizor

Detalji o sadržaju i strukturi seminara sadržani su u Godišnjem planu i programu stalnog stručnog usavršavanja ovlaštenih revizora u organizaciji Hrvatske revizorske komore za 2019. godinu, na koji je Ministarstvo financija dalo prethodnu suglasnost.

Za sudjelovanje ovom jednodnevnom seminaru ovlaštenim revizorima se priznaje ukupno 5 bodova stalnog stručnog usavršavanja od kojih 3 boda iz područja revizije, a 2 boda iz područja računovodstva za temu koju je Ministarstvo financija uvrstilo na Popis područja s oznakom "A".

Iznos kotizacije za seminar je 500,00 kn po sudioniku, a plaća se u korist IBAN Hrvatske revizorske komore HR2223900011100335853.

Prijave sudjelovanja zaprimaju se na mail:    Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript ili web prijavom na "Prijavi se".