Iskaz interesa za rad u odborima Upravnog vijeća

Događaj će početi: 18. listopada 2016. 22:01
I završit će: 19. listopada 2016. 21:59

Sukladno odredbi članka 26. stavka 1. Statuta Hrvatske revizorske komore (Narodne novine broj: 43/10, 131/13 i 76/14) Upravno vijeće Hrvatske revizorske komore na sjednici od 27. rujna 2016. godine donijelo je odluku o pozivu ovlaštenim revizorima, članovima Komore, da prema svom intresu i stručnim referencama, iskažu interes za rad u sljedećim odborima Upravnog vijeća:

-          Odbor za revizorske standarde i etiku

-          Odbor za suradnju sa strukovnim i srodnim organizacijama

-          Odbor za pritužbe

-          Odbor za praćenje provođenja nadzora

-          Odbor za normativne akte.

Rad svakog pojedinog odbora reguliran je člancima 26. do 32. Statuta Hrvatske revizorske komore.

Molimo ovlaštene revizore da svoj interes za rad u pojedinim odborima Upravnog vijeća upute na e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript , u pisanoj formi s kratkim životopisom. Prijave očekujemo u roku od 15 dana od dana objave na mrežnoj stranici Hrvatske revizorske komore.

U očekivanju Vašeg odaziva, zahvaljujemo na podršci.

Upravno vijeće Hrvatske revizorske komore