Split - Seminar 23: Konsolidirani GFI (MSFI 10); MSFI 11, MSFI 3 i MRS 28

I završit će: 10. listopada 2019. 15:00
Adresa: Lučićeva 19
Grad: Split

a ovom seminaru biti će obrađene sljedeće teme:

1. Sastavljanje konsolidiranih godišnjih financijskih izvještaja prema MSFI 10 – Konsolidirani financijski izvještaji
  2. Primjena MSFI 11 - Zajednički poslovi, MSFI 3 - Poslovna spajanja i MRS 28 - Udjeli u pridruženim subjektima i zajedničkim pothvatima

Predavač: izv.prof.dr.sc. Hrvoje Perčević

Detalji o sadržaju i strukturi seminara sadržani su u Godišnjem planu i programu stalnog stručnog usavršavanja ovlaštenih revizora u organizaciji Hrvatske revizorske komore za 2019. godinu, na koji je Ministarstvo financija dalo prethodnu suglasnost.

Za sudjelovanje ovom jednodnevnom seminaru ovlaštenim revizorima se priznaje ukupno 5 bodova stalnog stručnog usavršavanja iz područja računovodstva za teme koje je Ministarstvo financija uvrstilo na Popis područja s oznakom "A".

Iznos kotizacije za seminar je 500,00 kn po sudioniku, a plaća se u korist IBAN Hrvatske revizorske komore HR2223900011100335853.

Prijave sudjelovanja zaprimaju se na mail:   Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript ili web prijavom na "Prijavi se".