ODGOĐENO! Zagreb - Seminar 4: Primjena odredbi ZSPNiFT

I završit će: 10. listopada 2019. 15:00
Adresa: Radnička cesta 50

Zagreb, 1.10.2019.

Zbog neodgodivih obveza predavača, gđe Slavice Pezer Blečić, Seminar 4 ne može biti izveden 10.10.2019. kako je predviđeno programom, već u novom terminu 24.10.2019.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na ovom seminaru biti će obrađena tema:

1. Primjena odredbi Zakona o sprječavanju pranja novca i financiranja terorizma i pripadnih pravilnika u obavljanju revizorskih i nerevizorskih usluga

Predavač: mr.sc. Slavica Pezer Blečić

Detalji o sadržaju i strukturi seminara sadržani su u Godišnjem planu i programu stalnog stručnog usavršavanja ovlaštenih revizora u organizaciji Hrvatske revizorske komore za 2019. godinu, na koji je Ministarstvo financija dalo prethodnu suglasnost.

Za sudjelovanje ovom jednodnevnom seminaru ovlaštenim revizorima se priznaje 5 bodova stalnog stručnog usavršavanja iz ostalih područja, za temu koju je Ministarstvo financija uvrstilo na Popis područja s oznakom "A".

Iznos kotizacije za seminar je 500,00 kn po sudioniku, a plaća se u korist IBAN Hrvatske revizorske komore HR2223900011100335853.

Prijave sudjelovanja zaprimaju se na mail:  Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript ili web prijavom na "Prijavi se".