Izvješće o transparentnosti za 2015. godinu

Događaj će početi: 30. ožujak 2016. 22:01
I završit će: 31. ožujak 2016. 21:59

Podsjećamo, revizorska društva koja su tijekom 2015. obavljala revizije trgovačkih društava od javnog interesa iz članka 27. Zakona o reviziji, obvezna su izraditi i objaviti godišnje izvješće o transparentnosti na svojim internetskim stranicama ili na internetskoj stranici Komore.

Rok objave godišnjeg izvješća o transparentnosti za 2015. je 31. ožujka 2016. godine.

Obveza izrade, sadržaj izvješća o transparentnosti i rok objave, defirnirani su odredbom članka 17.a Zakona o reviziji.

Revizorska društva koja žele objaviti izvješće o transparentnosti na internetskoj stranici Komore, isto mogu učiniti slanjem izvješća u pdf. formatu na e-mail adresu: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript .