Izvješće o transparentnosti za 2016. godinu

Događaj će početi: 30. ožujak 2017. 22:01
I završit će: 31. ožujak 2017. 21:59

Podsjećamo revizorska društva koja su tijekom 2016. godine obavljala revizije godišnjih financijskih izvještaja za 2015. godinu poduzetnika koji su subjekti od javnog interesa iz članka 27. Zakona o revizij, na obvezu izrade i objave godišnjeg izvješća o transparentnosti.

Obveza izrade, sadržaj izvješća o transparentnosti, rok i način objave, defirnirani su odredbom članka 17.a Zakona o reviziji.

Revizorska društva koja žele objaviti izvješće o transparentnosti na internetskoj stranici Komore, isto mogu učiniti slanjem izvješća u pdf formatu, na e-mail adresu:  Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript .