Webinar: Seminar 40

Događaj će početi: 07. listopada 2020. 09:30
I završit će: 07. listopada 2020. 15:00

Seminar 40: Struktura, sadržaj i zahtjevi Kodeksa etike za profesionalne računovođe (izdanje 2018.)

Predavač: Željko Faber, ovlašteni revizor

Bodovi: 5 bodova iz područja revizije

Internetski seminar (webinar) izvodi se korištenjem platforme MS Teams, u realnom vremenu. Praktične upute za prijavu i spajanje na MS Teams webinar objavljene su na internetskoj stranici Komore.

Prijava: potrebna je prethodna prijava (putem elektroničke pošte na    Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript ili web prijavom.

Naknada: 500,00 kn po polazniku, a plaća se na osnovu izdanog računa Komore za izvršenu uslugu.