Podsjetnik na obvezu objave Izvješća o transparentnosti za 2013. godinu

Događaj će početi: 24. ožujak 2014. 00:00
I završit će: 28. ožujak 2014. 00:00

Podsjećamo na obvezu objave godišnjeg izvješća o transparentnosti za 2013. godinu u roku do 31. ožujka 2014. godine. Ova obveza definirana je člankom 17a. Zakona o reviziji i odnosi se na revizorska društva/samostalne revizore koji su u 2013. godini obavljali revizjju financijskih izvještaja društava od javnog interesa (godišnji financijski izvještaji za 2012. godinu). Godišnja izvješća o transparentnosti revizorsko društvo/samostalni revizor objavljuje na vlastitim internetskim stranicama ili na internetskim stranicama Komore.