Stručno savjetovanje ovlaštenih revizora i računovođa 2017.

Događaj će početi: 27. studeni 2017. 09:00
I završit će: 28. studeni 2017. 14:00
Adresa: Zagrebačka avenija 100a

Ovogodišnje Stručno savjetovanje ovlaštenih revizora i računovođa koje organizira Hrvatska revizorska komora, održati će se 27. i 28. studenoga 2017., u Zagrebu, u Hotelu Antunović.

Program dvodnevnog stručnog savjetovanja dostupan je ovdje.

Kotizacija za sudjelovanje na stručnom savjetovanju iznosi 700,00 kn po osobi.

Smještaj u Hotelu Antunović u vrijeme održavanja stručnog savjetovanja možete rezervirati prema uputi i formularu koji je dostupan ovdje.