OTKAZANO!Rijeka - Seminar 16: Rad i odgovornost revizijskih odbora kod subjekata od javnog interesa

Događaj će početi: 27. rujan 2019. 07:30
I završit će: 27. rujan 2019. 13:00
Adresa: Trg Riječke rezolucije 4
Grad: Rijeka

Zagreb, 24.9.2019.

Zbog malog interesa za ovu seminarsku temu, Komora otkazuje održavanje seminara u Rijeci 27.9.2019.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na ovom seminaru biti će obrađena tema:

1. Rad i odgovornost revizijskih odbora kod subjekata od javnog interesa u ispunjenju zadaća propisanih Zakonom o reviziji i Uredbom (EU) br.537/14

Predavač: prof.dr.sc. Boris Tušek

Detalji o sadržaju i strukturi seminara sadržani su u Godišnjem planu i programu stalnog stručnog usavršavanja ovlaštenih revizora u organizaciji Hrvatske revizorske komore za 2019. godinu, na koji je Ministarstvo financija dalo prethodnu suglasnost.

Za sudjelovanje ovom jednodnevnom seminaru ovlaštenim revizorima se priznaje 5 bodova stalnog stručnog usavršavanja  iz područja revizije, za temu koju je Ministarstvo financija uvrstilo na Popis područja s oznakom "A".

Iznos kotizacije za seminar je 500,00 kn po sudioniku, a plaća se u korist IBAN Hrvatske revizorske komore HR2223900011100335853.

Prijave sudjelovanja zaprimaju se na mail:     Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript ili web prijavom na "Prijavi se".

Prijavljeni za seminar