Rijeka - Seminar 20: Kontrola kvalitete za revizije, uvide, izražavanje uvjerenja i povezane usluge

Događaj će početi: 15. studeni 2019. 09:30
I završit će: 15. studeni 2019. 15:00
Adresa: Trg Riječke rezolucije 4
Grad: Rijeka

Na ovom seminaru biti će obrađena tema:

1. Kontrola kvalitete za revizije i uvide financijskih izvještaja, te ostale angažmane s izražavanjem uvjerenja i povezane usluge – najave i učinci promjena Međunarodnih standarda kontrole kvalitete.

Predavač: Ivana Turjak Čebohin, ovlašteni revizor

Detalji o sadržaju i strukturi seminara sadržani su u Godišnjem planu i programu stalnog stručnog usavršavanja ovlaštenih revizora u organizaciji Hrvatske revizorske komore za 2019. godinu, na koji je Ministarstvo financija dalo prethodnu suglasnost.

Za sudjelovanje ovom jednodnevnom seminaru ovlaštenim revizorima se priznaje 5 bodova stalnog stručnog usavršavanja iz područja revizije, za temu koja je Ministarstvo financija uvrstilo na Popis područja s oznakom "A".

Iznos kotizacije za seminar je 500,00 kn po sudioniku, a plaća se u korist IBAN Hrvatske revizorske komore HR2223900011100335853.

Prijave sudjelovanja zaprimaju se na mail:   Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript ili web prijavom na "Prijavi se".