Webinar: Seminar 36

Događaj će početi: 11. svibanj 2020. 09:30
I završit će: 11. svibanj 2020. 15:00

Seminar 36: Uloga i djelokrug rada revizora u slučaju statusnih promjene - restrukturiranja, te u slučaju stečaja i likvidacije

Bodovi: 5 bodova iz područja revizije

Predavači: Zlatko Benčić, ovlašteni revizor i prof.dr.sc. Mihajlo Dika

Bodovi: ovlaštenom revizoru priznaje se 5 sati stalnog stručnog usavršavanja iz područja revizije.

Seminar se izvodi putem interneta, korištenjem platforme MS Teams, u realnom vremenu.

Prijava: potrebna je prethodna prijava (putem elektroničke pošte na  Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript ili web prijavom), kako bi se svim prijavljenima sudionicima pravodobno dostavili podaci za internetsko povezivanje i upute za sudjelovanje.

Naknada: 500,00 kn po polazniku. Plaćanje naknade je na osnovu izdanog računa Komore za izvršenu uslugu.