Redovna Skupština Hrvatske revizorske komore

Događaj će početi: 02. travanj 2016. 11:00
I završit će: 02. travanj 2016. 14:00
Adresa: Zagrebačka avenija 100a

Pozivate se za sudjelovanje na redovnoj Skupštini Komore koja se saziva Odlukom Upravnog vijeća, a održati će se dana 2. travnja 2016. godine.

Ovlašteni revizori svoje sudjelovanje na Skupštini Komore trebaju prijaviti najkasnije do 31. ožujka 2016. godine.

Prijavu sudjelovanja možete izvršiti na mail adresu: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript , na fax broj: 01/4663 362 ili web prijavom (funkcija "Prijavi se", pod "Detalji" ovog događaja).

Dnevni red i dokumenti Skupštine objavljeni su na web stranici Komore, u izborniku "O Komori" pod Skupština HRK.