Skupština Hrvatske revizorske komore

Događaj će početi: 20. svibanj 2017. 08:30
I završit će: 20. svibanj 2017. 11:00
Adresa: Zagrebačka avenija 100a

Ovlašteni revizori svoje sudjelovanje na Skupštini Komore trebaju prijaviti najkasnije do 18. svibnja 2017. godine.

Prijavu sudjelovanja možete izvršiti putem: mail-a na adresu  Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript , na fax broj: 01/4663 362 ili web prijavom (funkcija "Prijavi se", pod "Detalji" ovog događaja).

Dnevni red i dokumenti Skupštine objavljeni su na web stranici Komore, u izborniku "O Komori" pod Skupština HRK.