Skupština Hrvatske revizorske komore - OTKAZANO!

Događaj će početi: 28. ožujak 2018. 11:00
I završit će: 28. ožujak 2018. 15:00
Adresa: Zagrebačka avenija 100a

Detaljnije na linku http://www.revizorska-komora.hr/index.php/o-nama/skuptina-hrk.html

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ovlašteni revizori svoje sudjelovanje na Skupštini Komore trebaju prijaviti najkasnije do 26. ožujka 2018. godine.

Prijavu sudjelovanja možete izvršiti putem: mail-a na adresu   Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript , na fax broj: 01/4663 362 ili web prijavom (funkcija "Prijavi se", pod "Detalji" ovog događaja).

Dnevni red i dokumenti Skupštine objavljeni su na web stranici Komore, u izborniku "O Komori" pod Skupština HRK.