OTKAZANO! Osijek - Seminar 15: Revizija informacijskih sustava subjekata nadzora HANFA-e

Događaj će početi: 20. rujan 2019. 07:30
I završit će: 20. rujan 2019. 13:00
Adresa: Šetalište kardinala Šepera 13
Grad: Osijek

Zagreb, 17.9.2019.

Komora otkazuje izvedbu seminara koja je predviđena u Osijeku 20.9.2019., zbog malog interesa ovlaštenih revizora za ovu temu.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Na ovom seminaru biti će obrađena sljedeća tema:

1. Provedba revizije informacijskog sustava subjekata nadzora HANFA-e od strane revizorskog društva

Predavač: prof.dr.sc. Mario Spremić

Detalji o sadržaju i strukturi seminara sadržani su u Godišnjem planu i programu stalnog stručnog usavršavanja ovlaštenih revizora u organizaciji Hrvatske revizorske komore za 2019. godinu, na koji je Ministarstvo financija dalo prethodnu suglasnost.

Za sudjelovanje ovom jednodnevnom seminaru ovlaštenim revizorima se priznaje 5 bodova stalnog stručnog usavršavanja iz područja revizije, za temu koju je Ministarstvo financija uvrstilo na Popis područja s oznakom "A".

Iznos kotizacije za seminar je 500,00 kn po sudioniku, a plaća se u korist IBAN Hrvatske revizorske komore HR2223900011100335853.

Prijave sudjelovanja zaprimaju se na mail:     Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript ili web prijavom na "Prijavi se".

Prijavljeni za seminar