Redovna Skupština HRK

Događaj će početi: 10. svibanj 2014. 11:00
I završit će: 10. svibanj 2014. 13:00
Adresa: Zagrebačka avenija 100a

Ovlašteni revizori svoje sudjelovanje na Skupštini HRK trebaju prijaviti najkasnije do 7. svibnja 2014. godine.

Prijavu sudjelovanja možete izvršiti putem mail-a na adresu: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript , fax-om na broj: 01/4663 362 ili web prijavom koristeći funkciju "Prijavi se" pod "Detalji" ovog događaja.

Dnevni red i dokumenti Skupštine objavljeni su na web stranici HRK, u izborniku "O Komori" pod Skupština HRK.