Zagreb, 6. prosinca 2011.

Poštovani članovi Komore,

ovdje možete pronaći dokumente Europske komisije koji su objavljeni 30. studenoga 2011. (dostupno u izvorniku, na engleskom jeziku), a sadrže prijedloge najavljenih promjena revizorskog tržišta:

1. Press Release: Restoring confidence in financial statements: the European Commission aims at a higher quality, dynamic and open audit market

2. Proposal for a Directive of the European Parliament and of the Council amending Directive 2006/43/EC on statutory audits of annual accounts and consolidated accounts

3. Proposal for a Regulation of the European Parliament and of the Council on specific requirements regarding statutory audit of public-interest entities

4. Executive summary of the impact assessment accompanying the proposals.

Vaše cijenjene komentare u svezi objavljenih prijedloga slobodno uputite na kontakt adresu Komore: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript .

Ovdje je dostupna nova FEE informativna brošura, u izvorniku (na engleskom jeziku):

Briefing Paper 07 Proportionality and ISAs 1109.pdf