Webinar: Seminar 44 - NOVI DATUM!

Događaj će početi: 17. studeni 2020. 09:30
I završit će: 17. studeni 2020. 15:00

Zagreb, 24.8.2020.

Novi datum održavanja webinara koji je najavljen, a potom, zbog spriječenosti predavača,  odgođen u lipnju 2020.

Ako ste se prijavili za sudjelovanje za prethodno planirani datum u lipnju 2020., prijavu nije potrebno ponavljati.

Zagreb, 15.6.2020.

Zbog nastupa objektivnih okolnosti odgađa se održavanje webinara koji je najavljen za 16.6.2020.

Novi datum održavanja biti će pravodobno objavljen.

-----------------------------------------------------------------------------------------

Seminar 44: Obveze revizora sukladno zahtjevima MRevS-a 230 - Revizijska dokumentacija  MReVS-a 240 - Revizorove odgovornosti u vezi s prijavarama u reviziji financijskih izveštaja

Predavač: Tihana Bažant, ovlašteni revizor

Bodovi: 5 bodova iz područja revizije

Internetski seminar (webinar) izvodi se korištenjem platforme MS Teams, u realnom vremenu. Praktične upute za prijavu i spajanje na MS Teams webinar objavljene su na interentskoj stranici Komore.

Prijava: potrebna je prethodna prijava (putem elektroničke pošte na  Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript ili web prijavom, kako bi se svim prijavljenima sudionicima pravodobno dostavili podaci za internetsko povezivanje i upute za sudjelovanje.

Naknada: 500,00 kn po polazniku, a plaća se na osnovu izdanog računa Komore za izvršenu uslugu.